1T107M050HFCBA
CAP ALUM 100UF 50V 20% 8X12
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
1T107M050HFCBA
1T107M050HFCBA Hakkında
NextGen Components tarafından üretilen 1T107M050HFCBA, 100 µF kapasitansı ve 50 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipine uygun olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 2000 saat ömrü 85°C'de garantilidir. ±20% tolerans ile tasarlanan kondansatör, 120 Hz'de 229 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devrelerine ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 8x12 mm boyutundaki kasa, endüstriyel ve tüketici elektronik ürünlerinde geniş uygulanabilirlik sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ Low Frequency 229 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V