1SR154-400TE25A
DIODE GEN PURP 400V 1A PMDS
Paket/Kılıf
SMA
Seri / Aile Numarası
1SR154
1SR154-400TE25A Hakkında
1SR154-400TE25A, ROHM Semiconductor tarafından üretilen 400V ters gerilim kapasitesine sahip standart doğrultma diyodudur. 1A ortalama doğrultulmuş akım ile tasarlanmıştır. DO-214AC (SMA) yüzey montajlı paketinde sunulan bu diyot, 1.1V maksimum forward gerilim düşüşü gösterir. 10µA ters kaçak akımı ve 500ns'den büyük geri kazanma zamanı karakteristikleriyle, düşük frekanslı AC/DC güç uygulamalarında, adaptor devreleri ve basit doğrultma istasyonlarında kullanılır. Maksimum 150°C çalışma sıcaklığı ile endüstriyel ortamlarda çalışmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 400 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PMDS
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 1 A