1SMAF2EZ190
DIODE ZENER 190V 2W SMAF
Seri / Aile Numarası
1SMAF2EZ190
1SMAF2EZ190 Hakkında
1SMAF2EZ190, Rectron USA tarafından üretilen 190V nominal Zener gerilimi ile 2W güç derecelemesine sahip yüksek voltaj Zener diyotudur. Surface mount DO-221AC (SMAF) paketinde sunulan bu bileşen, 825 Ohms maksimum impedans ve 500 nA ters sızıntı akımı özellikleri ile karakterize edilmiştir. Voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve yüksek voltaj devrelerinde kelepçe uygulamaları için kullanılan bu diyot, endüstriyel güç kaynakları, OTOMOTİV sistemleri ve koruma devrelerinde yaygın olarak uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 144.8 V
Impedance (Max) (Zzt) 825 Ohms
Part Status Active
Power - Max 2 W
Supplier Device Package SMAF
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 190 V