1PS79SB70,115
DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD523
Üretici
Nexperia
Paket/Kılıf
SC-79
Seri / Aile Numarası
1PS79SB70
1PS79SB70,115 Hakkında
1PS79SB70,115, Nexperia tarafından üretilen 70V 70mA kapasiteli Schottky tipi doğrultucu diyottur. SOD-523 (SC-79) surface mount paketinde sunulan bu bileşen, düşük forward voltage düşüşü (1V @ 15mA) ve hızlı anahtarlama özelliğine sahiptir. 2pF (1MHz'de) düşük parazit kapasitansı ve 10µA @ 70V ters sızıntı akımı ile karakterize edilen bu diyot, anahtarlama güç kaynakları, RF uygulamaları, çıkış diyotu uygulamaları ve düşük voltaj lojik devrelerde kullanılır. -150°C maksimum junction sıcaklığında çalışabilir ve small signal diyot performansı sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 2pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 70mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 70 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Active
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package SOD-523
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 70 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 15 mA