1PS76SB10Z
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD323
Seri / Aile Numarası
1PS76SB10Z
1PS76SB10Z Hakkında
1PS76SB10Z, Nexperia tarafından üretilen SOD-323 paketinde bir Schottky doğrultucu diyottur. 30V maksimum reverse voltaj ve 200mA ortalama doğrultulmuş akımla çalışır. 800mV maksimum forward voltaj düşümü (100mA'de) ve 2µA reverse leakage akımı (25V'de) özelliklerine sahiptir. 10pF kapasitansi (1V, 1MHz'de) small signal uygulamalar için uygun hızlı anahtarlamayı destekler. Maksimum junction sıcaklığı 125°C'dir. Güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, LED driveleri, korumalı çıkışlar ve düşük voltaj uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Surface mount montajı için ideal şekilde tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 10pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 200mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 µA @ 25 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 125°C (Max)
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package SOD-323
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 800 mV @ 100 mA