1PMT4107E3/TR13
DIODE ZENER 13V 1W DO216
Seri / Aile Numarası
1PMT4107E3
1PMT4107E3/TR13 Hakkında
1PMT4107E3/TR13, Microchip Technology tarafından üretilen 13V nominal voltajlı Zener diyottur. 1W güç kapasitesi ile voltaj regülasyonu ve aşırı voltaj koruması uygulamalarında kullanılır. Surface Mount DO-216AA paketi ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilir. -55°C ile 150°C arasında çalışır. 200 mA forward akımda 1.1V forward voltajı, 9.87V'de 50nA reverse leakage akımı ve maksimum 200 Ohm impedansı ile karakterize edilir. ±5% voltaj toleransı ile ayarlanmış bu bileşen, güç kaynakları, sinyal koruması ve voltaj referansı devrelerinde uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 9.87 V
Impedance (Max) (Zzt) 200 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-216AA
Part Status Active
Power - Max 1 W
Supplier Device Package DO-216
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 13 V