1PGSMA200ZHM2G
DIODE ZENER 200V 1.25W DO214AC
Seri / Aile Numarası
1PGSMA200ZHM2G
1PGSMA200ZHM2G Hakkında
Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 1PGSMA200ZHM2G, 200V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyottur. DO-214AC (SMA) yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 1.25W maksimum güç dağıtım kapasitesine ve ±5% toleransa sahiptir. 152V ters beslemede 1µA maksimum ters akım sızıntısı ve 1.5kΩ maksimum empedans değerleriyle karakterize edilir. -55°C ile 175°C arasında çalışır. Yüksek voltaj uygulamalarında voltaj düzenlemesi, koruma ve referans devrelerinde kullanılır. 200mA akımda 1.2V ileri gerilim düşüşü gösterir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 152 V
Impedance (Max) (Zzt) 1.5 kOhms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Active
Power - Max 1.25 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 200 V