1PGSMA200Z M2G
DIODE ZENER 200V 1.25W DO214AC
Seri / Aile Numarası
1PGSMA200Z
1PGSMA200Z M2G Hakkında
1PGSMA200Z M2G, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 200V nominal voltajlı tek Zener diyottur. DO-214AC (SMA) yüzey montaj paketinde sunulan bu komponent, 1.25W maksimum güç dağıtımı kapasitesine sahiptir. ±5% tolerans ile üretilen diyot, 1.5 kOhms maksimum impedansa ve -55°C ile +175°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 152V'de 1 µA ters sızıntı akımı karakteristiği bulunmaktadır. Ağır gerilim düzenleme uygulamaları, ESD koruması, devre tasarımı ve voltaj referans devreleri başta olmak üzere yüksek voltaj gerilim sınırlama gerektiren endüstriyel ve telekomunikasyon sistemlerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 152 V
Impedance (Max) (Zzt) 1.5 kOhms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Active
Power - Max 1.25 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 200 V