1PGSMA110ZHR3G
DIODE ZENER 110V 1.25W DO214AC
Seri / Aile Numarası
1PGSMA110ZHR3G
1PGSMA110ZHR3G Hakkında
1PGSMA110ZHR3G, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 110V nominal voltajında bir Zener diyotudur. DO-214AC (SMA) yüzey montaj paketine sahip bu komponent, 1.25W maksimum güç kapasitesine ve ±5% voltaj toleransına sahiptir. 83.6V'de 1µA reverse leakage akımı ile karakterize edilen bu Zener diyot, voltaj regülasyonu ve spike koruma uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 175°C arasında çalışan bileşen, maksimum 450 Ohms impedansı ile yüksek voltaj koruma devrelerinde, güç kaynaklarında ve sinyal devrelerinde voltaj sabitlenmesi sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 83.6 V
Impedance (Max) (Zzt) 450 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Market
Power - Max 1.25 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 110 V