1N6621US/TR
UFR,FRR
Paket/Kılıf
SQ-MELF
Seri / Aile Numarası
1N6621
1N6621US/TR Hakkında
1N6621US/TR, Microchip Technology tarafından üretilen hızlı iyileşme standart doğrultma diyotudur. 400V maksimum reverse voltaj ve 2A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile güç uygulamalarında kullanılır. 45ns reverse recovery time ile anahtarlama uygulamalarında hızlı geçiş sağlar. Surface mount SQ-MELF pakajında sunulan bu diyot, anahtarlama kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve AC/DC konvertörlerde yaygın olarak uygulanır. -65°C ile 150°C arasında çalışmaya uygun ve aktif üretimde olan bir komponenttir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 10pF @ 10V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 2A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 400 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case SQ-MELF, A
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 45 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D-5A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.6 V @ 2 A