1N5954P/TR8
DIODE ZENER 160V 1.5W DO204AL
Seri / Aile Numarası
1N5954P
1N5954P/TR8 Hakkında
1N5954P/TR8, Microchip Technology tarafından üretilen 160V nominal zener voltajına sahip tek bir zener diyottur. DO-204AL (DO-41) aksiyel paketlemesi ile Through Hole montajına uygundur. 1.5W maksimum güç yeteneğine ve ±20% toleransa sahiptir. 1µA ters kaçak akımı (121.6V'da) ve 700Ω maksimum empedans değerleri ile elektrik devrelerinde gerilim stabilizasyonu, koruma ve referans uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığını destekler. Ürün statüsü Obsolete olarak işaretlenmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 121.6 V
Impedance (Max) (Zzt) 700 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 1.5 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±20%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 160 V