1N5954APE3/TR8
DIODE ZENER 160V 1.5W DO204AL
Seri / Aile Numarası
1N5954A
1N5954APE3/TR8 Hakkında
1N5954APE3/TR8, Microchip Technology tarafından üretilen 160V nominal gerilim değerine sahip bir Zener diyottur. DO-204AL (DO-41) pakete sahip bu through-hole bileşen, 1.5W maksimum güç yeteneğine ve ±10% toleransa sahiptir. 160V Zener geriliminde maksimum 700 Ohm impedans gösterir. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. Voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. 1µA ters sızıntı akımı (121.6V'da) ile yüksek gerilim uygulamalarına uygun bir seçimdir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 121.6 V
Impedance (Max) (Zzt) 700 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 1.5 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±10%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 160 V