1N5949BPE3/TR8
DIODE ZENER 100V 1.5W DO204AL
Seri / Aile Numarası
1N5949
1N5949BPE3/TR8 Hakkında
1N5949BPE3/TR8, Microchip Technology tarafından üretilen 100V nominal gerilimli tek zener diyottur. 1.5W güç derecelendirilmesi ile sabit voltaj düzenlemesi ve aşırı voltaj koruması uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj için tasarlanan DO-204AL (DO-41) pakette sunulan bu bileşen, -65°C ile +150°C arasında çalışır. 250Ω maksimum empedansı ve ±5% toleransı ile elektronik devreler, güç kaynakları ve sinyal korunma devreleri tasarımında uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 76 V
Impedance (Max) (Zzt) 250 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 1.5 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 100 V