1N5947APE3/TR12
DIODE ZENER 82V 1.5W DO204AL
Seri / Aile Numarası
1N5947A
1N5947APE3/TR12 Hakkında
1N5947APE3/TR12, Microchip Technology tarafından üretilen 82V nominal gerilime sahip tekil Zener diyottur. 1.5W güç kapasitesi ile tasarlanan bu bileşen, DO-204AL (DO-41) axial paketinde sunulmaktadır. 160 Ohm maksimum impedans ve 1 µA (62.2V'de) ters sızıntı akımı özellikleriyle gerilim düzenleme, korumalı devreler ve gerilim referans uygulamalarında kullanılır. ±10% tolerans ile sunulan ve -65°C ile 150°C arasında çalışabilen bu diyot, through-hole montaj gerektiren tasarımlara uygundur. Bileşen şu anda obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 62.2 V
Impedance (Max) (Zzt) 160 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 1.5 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±10%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 82 V