1N5946BRLG
DIODE ZENER 75V 3W AXIAL
Üretici
onsemi
Seri / Aile Numarası
1N5946B
1N5946BRLG Hakkında
1N5946BRLG, onsemi tarafından üretilen 75V nominal voltajlı Zener diyottur. 3W güç derecelendirmesi ile voltaj regülasyonu ve aşırı voltaj koruması uygulamalarında kullanılır. DO-204AL (DO-41) axial paketinde sunulan bu bileşen, -65°C ile +200°C arasında çalışabilir. 140 Ohm maksimum empedansi ve ±5% toleransı ile sabit voltaj referansı gerektiren devreler, güç kaynakları ve sinyal koruma sistemlerinde uygulanabilir. 1 µA (56V'de) ters sızıntı akımı özellikleri vardır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 56 V
Impedance (Max) (Zzt) 140 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 3 W
Supplier Device Package Axial
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 75 V