1N5946APE3/TR12
DIODE ZENER 75V 1.5W DO204AL
Seri / Aile Numarası
1N5946A
1N5946APE3/TR12 Hakkında
1N5946APE3/TR12, Microchip Technology tarafından üretilen 75V nominal gerilimde çalışan tek bir Zener diyottur. 1.5W güç derecelendirilmesi ile tasarlanmış bu bileşen, DO-204AL (DO-41) eksenel paketlemede sunulmaktadır. ±10% toleransa sahip olan diyot, -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. 140 Ohm maksimum impedansı ve 1 µA @ 56V ters kaçak akımı özellikleriyle gerilim stabilizasyonu, koruma devreleri ve voltaj referans uygulamalarında kullanılır. Through Hole montajı ile PCB'lere direk lehimleme yapılabilir. Aktif ürün statüsü ile yüksek tedarik güvencesi sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 56 V
Impedance (Max) (Zzt) 140 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 1.5 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±10%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 75 V