1N5945APE3/TR8
DIODE ZENER 68V 1.5W DO204AL
Seri / Aile Numarası
1N5945A
1N5945APE3/TR8 Hakkında
1N5945APE3/TR8, Microchip Technology tarafından üretilen 68V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyottur. DO-204AL (DO-41) axial paket içinde sunulan bu bileşen, 1.5W maksimum güç dağıtım kapasitesine ve ±10% voltaj toleransına sahiptir. 120 Ohm maksimum impedansa (Zzt) ve 51.2V'de 1 µA ters kaçak akımına (reverse leakage) sahip olan bu diyot, -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. Voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmış aktif durumdaki bir bileşendir. Through-hole montaj tipiyle PCB'lere doğrudan lehimlenebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 51.2 V
Impedance (Max) (Zzt) 120 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 1.5 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±10%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 68 V