1N5937CP/TR8
DIODE ZENER 33V 1.5W DO204AL
Seri / Aile Numarası
1N5937
1N5937CP/TR8 Hakkında
1N5937CP/TR8, Microchip Technology tarafından üretilen 33V nominal gerilime sahip tekil Zener diyotudur. DO-204AL (DO-41) eksenel paketlemede sunulan bu bileşen, 1.5W güç disipasyonuna ve ±2% toleransa sahiptir. 33 Ohm maksimum empedans ile 25.1V'de 1µA ters akış sızıntısı karakteristiğine sahiptir. -65°C ile 150°C arasında çalışan bu diyot, voltaj regülasyonu, transient koruması ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile klasik PCB tasarımlarına uyumludur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 25.1 V
Impedance (Max) (Zzt) 33 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 1.5 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 33 V