1N5937AP/TR12
DIODE ZENER 33V 1.5W DO204AL
Seri / Aile Numarası
1N5937AP
1N5937AP/TR12 Hakkında
1N5937AP/TR12, Microchip Technology tarafından üretilen 33V nominal değerine sahip tekil Zener diyottur. 1.5W maksimum güç dağıtım kapasitesine ve 33 Ohm maksimum empedansa sahip bu bileşen, voltaj düzenleme, koruma devreleri ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. DO-204AL (DO-41) axial paketinde sunulan ürün, -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. ±10% tolerans ile üretilen bu diyot, 25.1V'de 1µA ters sızıntı akımı karakteristiğine sahiptir. Through hole montajı ile PCB'lere entegre edilebilir ve aktif üretim durumunda temin edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 25.1 V
Impedance (Max) (Zzt) 33 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 1.5 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±10%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 33 V