1N5934BRLG
DIODE ZENER 24V 3W AXIAL
Üretici
onsemi
Seri / Aile Numarası
1N5934B
1N5934BRLG Hakkında
1N5934BRLG, onsemi tarafından üretilen 24V nominal değerine sahip 3W güç kapasiteli zener diyottur. Axial (DO-41) paketinde sunulan bu bileşen, voltaj regülasyonu ve over-voltage koruması uygulamalarında kullanılır. ±5% tolerans ile 24V zener voltajı sağlayan komponentin maksimum reverse leakage akımı 18.2V'da 1µA'dır. DO-204AL standart paketinde through-hole montajı destekleyen bu diyot, -65°C ile 200°C arasında çalışmaya dayanıklıdır. 19 Ohm maksimum impedansı ile kararlı voltaj regülasyonu sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 18.2 V
Impedance (Max) (Zzt) 19 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 3 W
Supplier Device Package Axial
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 24 V