1N5934APE3/TR12
DIODE ZENER 24V 1.5W DO204AL
1N5934
1N5934APE3/TR12 Hakkında
1N5934APE3/TR12, Microchip Technology tarafından üretilen 24V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyottur. 1.5W güç kapasitesi ile tasarlanmış olan bu komponent, DO-204AL (DO-41) axial paket tipi ile Through Hole montajını destekler. 19 Ohms maksimum impedans ve ±10% toleransla 24V çıkış voltajı sağlar. -65°C ile 150°C arasında çalışabilen bu zener diyot, voltaj regülasyon devreleri, EMI koruması, spike sıkıştırma ve lojik seviyeleri koruma uygulamalarında kullanılır. 1 µA @ 18.2V ters kaçak akımı ve 1.2V maksimum forward voltajı ile karakterize edilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 18.2 V
Impedance (Max) (Zzt) 19 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 1.5 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±10%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 24 V