1N5933BPE3/TR8
DIODE ZENER 22V 1.5W DO204AL
Seri / Aile Numarası
1N5933B
1N5933BPE3/TR8 Hakkında
1N5933BPE3/TR8, Microchip Technology tarafından üretilen 22V nominal voltajlı Zener diyottur. 1.5W güç kapasitesiyle çalışan bu Through Hole bileşeni, DO-204AL (DO-41) paketinde sunulmaktadır. -65°C ile 150°C arasında işletim sıcaklığına sahip olup, 1 µA ters sızıntı akımı ve 17.5 Ohm maksimum impedanssa sahiptir. Voltaj düzenleme devrelerinde, aşırı voltaj koruması uygulamalarında ve sinyal sınırlama devrelerinde kullanılır. ±5% tolerans ve 200mA'de 1.2V forward voltajı ile karakterizedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 16.7 V
Impedance (Max) (Zzt) 17.5 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 1.5 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 22 V