1N5930AP/TR12
DIODE ZENER 16V 1.5W DO204AL
1N5930
1N5930AP/TR12 Hakkında
1N5930AP/TR12, Microchip Technology tarafından üretilen 16V nominal geriliminde bir Zener diyottur. DO-204AL (DO-41) axial paket tipi ile Through Hole montaj için tasarlanmıştır. 1.5W güç kapasitesi ile voltaj regülasyon, korumalı devre uygulamaları ve sinyali kesme devreleri gibi elektronik tasarımlarda kullanılır. ±10% tolerans ile 10 Ohm maksimum impedans değerine sahip, -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. 1 µA ters kaçak akımı ve 1.2V ileri gerilim düşümü özellikleri ile güvenilir performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 12.2 V
Impedance (Max) (Zzt) 10 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 1.5 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±10%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 16 V