1N5923APE3/TR12
DIODE ZENER 8.2V 1.5W DO204AL
Seri / Aile Numarası
1N5923A
1N5923APE3/TR12 Hakkında
1N5923APE3/TR12, Microchip Technology tarafından üretilen 8.2V nominal geriliminde Zener diyottur. 1.5W güç kapasitesine sahip bu bileşen, voltaj düzenleme ve koruma uygulamalarında kullanılır. DO-204AL (DO-41) eksenel paket ile through-hole montajı destekler. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. 3.5Ω maksimum impedans ve 5µA ters kaçak akımı (6.5V'de) özellikleri ile stabil voltaj referansı ve devre koruması sağlar. ±10% voltaj toleransı içinde tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 6.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 3.5 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 1.5 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±10%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 8.2 V