1N5920E3/TR13
DIODE ZENER 6.2V 1.5W DO204AL
Seri / Aile Numarası
1N5920E3
1N5920E3/TR13 Hakkında
1N5920E3/TR13, Microchip Technology tarafından üretilen 6.2V nominal voltajlı zener diyottur. 1.5W güç kapasitesine sahip bu bileşen, gerilim düzenleme ve koruma devrelerinde kullanılır. DO-204AL (DO-41) axial pakette sunulan komponentin maksimum ters akım sızıntısı 4V'de 5µA, impedansı ise 2 Ohm'dur. -65°C ile 150°C arasında çalışabilen bu diyot, ±20% toleransla tasarlanmıştır. Voltaj referansı, enerji açısından sınırlı uygulamalar, analog sinyal işleme ve gerilim düzenleme devrelerine uygun bir seçenektir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 4 V
Impedance (Max) (Zzt) 2 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 1.5 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±20%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 6.2 V