1N5920BRL
DIODE ZENER 6.2V 3W AXIAL
Üretici
onsemi
Seri / Aile Numarası
1N5920B
1N5920BRL Hakkında
1N5920BRL, onsemi tarafından üretilen 6.2V nominal voltajda tek zener diyottur. 3W maksimum güç dissipasyonu ile tasarlanmış olup, axial through-hole montajı için DO-204AL/DO-41 paketinde sunulmaktadır. Ters yönde 5 µA sızıntı akımı ve 2Ω maksimum impedans özellikleri ile voltaj regülasyonu, koruma devrelerinde ve referans voltage uygulamalarında kullanılabilir. -65°C ile +200°C arasında çalışır. ±5% voltaj toleransı ile sağlanır. Not: Bu ürün üretimi durdurulmuştur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 4 V
Impedance (Max) (Zzt) 2 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 3 W
Supplier Device Package Axial
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 6.2 V