1N5399G-T
DIODE GEN PURP 1KV 1.5A DO15
1N5399
1N5399G-T Hakkında
1N5399G-T, Diodes Incorporated tarafından üretilen genel amaçlı doğrultucu diyottur. 1000V ters voltaj ve 1.5A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. DO-15 axial paket ile sunulan bu bileşen, güç kaynakları, AC-DC dönüştürücüler ve elektrik devrelerinde AC sinyallerin DC'ye dönüştürülmesi işleminde kullanılır. Standard hızlı iyileştirme karakteristiğine ve düşük ters sızıntı akımına (1000V'ta 5µA) sahiptir. -65°C ile 175°C çalışma sıcaklık aralığında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 15pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1.5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 1000 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-204AC, DO-15, Axial
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-15
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 1.5 A