1N5391S-T
DIODE GEN PURP 50V 1.5A DO41
Seri / Aile Numarası
1N5391S
1N5391S-T Hakkında
1N5391S-T, Diodes Incorporated tarafından üretilen genel amaçlı doğrultucu diyottur. 50V ters voltaj ve 1.5A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesiyle AC-DC dönüştürücüler, güç kaynakları ve doğrultma devrelerinde kullanılır. DO-41 axial package ile through-hole montajına uygun olup, -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. Standard recovery türü diyot, 1.1V maksimum forward voltaj düşüşüne sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 20pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1.5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 50 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-41
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 50 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 1.5 A