1N5391GHR0G
DIODE GEN PURP 50V 1.5A DO204AC
1N5391
1N5391GHR0G Hakkında
1N5391GHR0G, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen genel amaçlı doğrultma diyotudur. DO-204AC (DO-15) axial paketinde sunulan bu bileşen, 50V ters voltaj kapasitesine ve 1.5A ortalama doğrultma akımına sahiptir. Forward voltajı 1.1V @ 1.5A olan diyot, 5µA ters akım sızıntısı gösterir. Standard recovery hızına (>500ns) sahip bu diyot, AC/DC güç kaynakları, tüketici elektroniği ve endüstriyel uygulamalarda doğrultma, koruma ve anahtarlama işlevlerinde kullanılır. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen bileşen, through hole montaj için tasarlanmıştır. Not: Bu ürün Digi-Key'de üretilmeyi durdurmuştur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 15pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1.5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 50 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AC, DO-15, Axial
Part Status Market
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-204AC (DO-15)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 50 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 1.5 A