1N5379B/TR12
DIODE ZENER 110V 5W T18
Seri / Aile Numarası
1N5379B
1N5379B/TR12 Hakkında
1N5379B/TR12, Microchip Technology tarafından üretilen 110V nominal zener voltajı ile 5W güç kapasitesine sahip tekil zener diyottur. T-18 axial kılıflı bu bileşen, voltaj regülasyonu ve koruma devrelerinde kullanılır. ±5% tolerans ile 110V zener voltajı sağlar. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. 79.2V'te 500 nA ters kaçak akımı ve maksimum 125 Ohm empedansa sahiptir. Yüksek voltaj uygulamalarında, voltaj sınırlama ve dalgalanma giderme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Through-hole montaj türüne sahiptir. Not: Bu ürün obsolete durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 79.2 V
Impedance (Max) (Zzt) 125 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case T-18, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 5 W
Supplier Device Package T-18
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 1 A
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 110 V