1N5377CE3/TR12
DIODE ZENER 91V 5W T18
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
1N5377
1N5377CE3/TR12 Hakkında
1N5377CE3/TR12, Microchip Technology tarafından üretilen 91V nominal değerine sahip tekil Zener diyottur. 5W güç derecelendirmesi ve ±2% tolerans ile yüksek voltaj uygulamalarında voltaj regülasyonu ve koruma görevlerinde kullanılır. T-18 eksenel paket yapısında Through Hole montajına uygun bu bileşen, -65°C ile 150°C işletme sıcaklık aralığında çalışabilir. Maksimum 75 Ohm empedans ve 500 nA reverse leakage akımı özellikleri ile elektrik devrelerde aşırı voltaj sınırlandırması, stabilizasyon ve koruma uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 65.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 75 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case T-18, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 5 W
Supplier Device Package T-18
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 1 A
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 91 V