1N5377B/TR12
DIODE ZENER 91V 5W T18
Seri / Aile Numarası
1N5377B
1N5377B/TR12 Hakkında
1N5377B/TR12, Microchip Technology tarafından üretilen 91V nominal gerilimli tek Zener diyottur. 5W güç kapasitesine sahip bu bileşen, voltaj düzenleme ve koruma uygulamalarında kullanılır. T-18 aksiyel montaj paketinde sunulan bileşen, 500 nA ters sızıntı akımı ve ±5% tolerans ile karakterize edilmiştir. -65°C ile +150°C arasında çalışabilen 1N5377B, regülatör devreleri, surge koruma ve referans voltaj uygulamalarında yer almaktadır. 75 Ohm maksimum empedansı ile düşük dinamik direnç sağlar. Ürün obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 65.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 75 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case T-18, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 5 W
Supplier Device Package T-18
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 1 A
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 91 V