1N5377A/TR12
DIODE ZENER 91V 5W T18
Seri / Aile Numarası
1N5377A
1N5377A/TR12 Hakkında
1N5377A/TR12, Microchip Technology tarafından üretilen 91V nominal değerine sahip bir Zener diyotudur. 5W güç kapasitesi ile tasarlanmış olan bu bileşen, voltaj düzenleme ve koruma uygulamalarında kullanılır. T-18 eksenel paket tipinde sunulan komponent, -65°C ile +150°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 75 Ohms maksimum impedans değeri ve 500 nA reverse leakage akımı ile yüksek voltajlı devrelerde voltaj referansı ve aşırı voltaj koruması sağlar. İçerik ürün artık kullanılmayan (Obsolete) durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 65.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 75 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case T-18, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 5 W
Supplier Device Package T-18
Tolerance ±10%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 1 A
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 91 V