1N5361E3/TR12
DIODE ZENER 27V 5W T18
Seri / Aile Numarası
1N5361E3
1N5361E3/TR12 Hakkında
1N5361E3/TR12, Microchip Technology tarafından üretilen 27V nominal voltajda Zener diyottur. 5W güç kapasitesiyle voltaj regülasyonu ve over-voltage koruması uygulamalarında kullanılır. Through-hole T-18 paketinde sunulan bu komponent, yüksek akım uygulamalarında voltaj referansı, voltaj sınırlayıcı ve devre koruma görevlerini yerine getirir. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir ve 500nA @ 19.4V reverse leakage akımına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 19.4 V
Impedance (Max) (Zzt) 5 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case T-18, Axial
Part Status Active
Power - Max 5 W
Supplier Device Package T-18
Tolerance ±20%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 1 A
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 27 V