1N5281B/TR
VOLTAGE REGULATOR
Seri / Aile Numarası
1N5281B
1N5281B/TR Hakkında
1N5281B/TR, Microchip Technology tarafından üretilen 200V nominal Zener gerilimi ile çalışan bir düzenleme diyotudur. 500mW maksimum güç kapasitesi ile tasarlanmıştır. Through-Hole montajı destekleyen DO-35 paketinde sunulur. -65°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 152V ters gerilimde 100nA ters sızıntı akımı ile karakterize edilmiştir. 2.5kOhms maksimum empedansı sayesinde voltaj regülatörlü güç kaynakları, koruma devreleri ve voltaj referans uygulamalarında kullanılır. ±5% tolerans ile sağlanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 152 V
Impedance (Max) (Zzt) 2.5 kOhms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package DO-35 (DO-204AH)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 200 V