1N5281BDO35TR
DIODE ZENER 200V 500MW DO35
Seri / Aile Numarası
1N5281
1N5281BDO35TR Hakkında
1N5281BDO35TR, Microchip Technology tarafından üretilen 200V nominal gerilime sahip tek bir Zener diyottur. DO-35 aksiyel paket tipinde üretilen bu bileşen, 500mW güç değerlendirmesi ile çalışır. ±5% tolerans ile sağlanan bu Zener diyot, voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve devre koruma uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilen bileşen, through hole montaj tipi ile PCB'lere monte edilir. 152V'da 100nA reverse leakage akımı ve 200mA'da maksimum 1.5V forward gerilim değerlerine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 152 V
Impedance (Max) (Zzt) 2.5 kOhms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package DO-35
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 200 V