1N5229B-1E3/TR
VOLTAGE REGULATOR
Seri / Aile Numarası
1N5229B
1N5229B-1E3/TR Hakkında
1N5229B-1E3/TR, Microchip Technology tarafından üretilen bir Zener diyottur. 4.3V nominal Zener gerilimi ve 500mW maksimum güç kaybı ile tasarlanmıştır. Through Hole montajı için DO-35 (DO-204AH) eksenel paketinde gelmektedir. Voltaj regülasyon ve koruma uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 175°C arasında çalışabilir, ±5% toleransla üretilmiş ve 1V'te 5µA ters sızıntı akımına sahiptir. 22 Ohm maksimum impedansı ile kompakt devreler için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 22 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package DO-35 (DO-204AH)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.3 V