1N4763CPE3/TR12
DIODE ZENER 91V 1W DO204AL
Seri / Aile Numarası
1N4763
1N4763CPE3/TR12 Hakkında
1N4763CPE3/TR12, Microchip Technology tarafından üretilen 91V nominal gerilime sahip tek bir Zener diyottur. 1W güç kapasitesi ile tasarlanmış bu bileşen, DO-204AL (DO-41) axial paketinde sunulmaktadır. ±2% tolerans ile üretilen diyot, 69.2V'ta maksimum 5µA ters kaçak akımı ve 250 Ohm maksimum empedans özelliğine sahiptir. -65°C ile +150°C arasında çalışabilmektedir. Voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılan bir bileşendir. Geçmiş ürün statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 69.2 V
Impedance (Max) (Zzt) 250 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 1 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 91 V