1N4756PE3/TR12
DIODE ZENER 47V 1W DO204AL
Seri / Aile Numarası
1N4756
1N4756PE3/TR12 Hakkında
1N4756PE3/TR12, Microchip Technology tarafından üretilen 47V nominal voltajlı tek zener diyottur. 1W güç kapasitesiyle sahip olan bu komponent, DO-204AL (DO-41) axial paketinde sunulmaktadır. 80 Ohm maksimum impedans ve ±10% voltaj toleransıyla çalışan bu diyot, -65°C ile 150°C arasında çalışır. Reverse leakage akımı 35.8V'da 5µA olan bu komponent, sabit voltaj kaynakları, regülatör devreler, koruma devreleri ve voltaj sınırlama uygulamalarında kullanılır. Through hole montaj tipiyle PCB'ye kolayca entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 35.8 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 1 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±10%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 47 V