1N4755CPE3/TR12
DIODE ZENER 43V 1W DO204AL
Seri / Aile Numarası
1N4755
1N4755CPE3/TR12 Hakkında
1N4755CPE3/TR12, Microchip Technology tarafından üretilen 43V nominal voltajlı 1W güçte bir zener diyottur. DO-204AL (DO-41) axial paket içerisinde sunulan bu diyot, voltaj regülasyonu ve over-voltage koruması uygulamalarında kullanılır. ±2% voltaj toleransı ile 32.7V'da 5µA ters kaçak akımına sahip ve -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. 70 Ohm maksimum empedansı ile kararlı zener karakteristiği sağlar. Through hole montajı ile geleneksel PCB tasarımlarında kullanılmaya uyygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 32.7 V
Impedance (Max) (Zzt) 70 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 1 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 43 V