1N4754CPE3/TR12
DIODE ZENER 39V 1W DO204AL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
1N4754
1N4754CPE3/TR12 Hakkında
1N4754CPE3/TR12, Microchip Technology tarafından üretilen 39V nominal voltajda tek zener diyottur. 1W güç kapasitesi ile regülatör, klamp ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. DO-204AL (DO-41) axial paket içinde monte edilen bu bileşen, -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. ±2% voltaj toleransı ve maksimum 60 Ohm empedans ile entegre edilmiş voltaj düzenleme devrelerinde, aşırı voltaj koruması ve gerilim referans devreleri için uygulanır. Ters kaçak akımı 29.7V'de 5µA olup, 1.2V forward voltaj @ 200mA spesifikasyonuna sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 29.7 V
Impedance (Max) (Zzt) 60 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 1 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 39 V