1N4754APE3/TR12
DIODE ZENER 39V 1W DO204AL
Seri / Aile Numarası
1N4754A
1N4754APE3/TR12 Hakkında
1N4754APE3/TR12, Microchip Technology tarafından üretilen 39V nominal değerine sahip 1W güçte Zener diyotudur. DO-204AL (DO-41) axial paketinde temin edilen bu bileşen, voltaj regülasyonu ve koruma uygulamalarında kullanılır. 29.7V ters voltajda 5µA ters kaçak akımı ile karakterize edilen bu diyot, 60Ω maksimum Zzt impedansına ve ±5% voltaj toleransına sahiptir. -65°C ile 150°C arasında çalışabilen komponentin 1.2V maksimum ileri gerilim düşümü ve through-hole montaj özelliği vardır. Güç kaynakları, voltaj stabilizatörleri ve elektronik devre koruması için uygun bir seçenektir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 29.7 V
Impedance (Max) (Zzt) 60 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 1 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 39 V