1EZ200D/TR8
DIODE ZENER 200V 1W DO204AL
Seri / Aile Numarası
1EZ200D
1EZ200D/TR8 Hakkında
1EZ200D/TR8, Microchip Technology tarafından üretilen 200V nominal gerilimli tek zener diyottur. DO-204AL (DO-41) axial paket içinde sunulan bu bileşen, maksimum 1W güç dağıtabilir ve -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. 200V'de ±20% toleransla üretilmiş olup, 152V'de 500nA ters kaçak akımına ve maksimum 1.9kOhms impedansına sahiptir. Yüksek voltaj devre koruması, voltaj stabilizasyonu ve diyot uygulamalarında kullanılan bu bileşen, through-hole montaj türüyle PCB'lere monte edilir. Ürün obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 152 V
Impedance (Max) (Zzt) 1.9 kOhms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 1 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±20%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 200 V