1EZ200DE3/TR12
DIODE ZENER 200V 1W DO204AL
Seri / Aile Numarası
1EZ200DE3
1EZ200DE3/TR12 Hakkında
1EZ200DE3/TR12, Microchip Technology tarafından üretilen 200V nominal voltaja sahip 1W güce kadar çalışabilen tekil Zener diyottur. DO-204AL (DO-41) axial paketinde sunulan bu bileşen, voltaj düzenleme ve koruma uygulamalarında kullanılır. 200V'ta maksimum 1.2V forward voltaj ve 500nA ters sızıntı akımı özelliğine sahiptir. Geniş çalışma sıcaklık aralığı (-65°C ile 150°C arası) sayesinde endüstriyel ve profesyonel elektronik devrelerinde uygundur. Through-hole montaj tipi ile geleneksel PCB tasarımlarına entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 152 V
Impedance (Max) (Zzt) 1.9 kOhms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 1 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±20%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 200 V