1EZ190D10/TR8
DIODE ZENER 190V 1W DO204AL
Seri / Aile Numarası
1EZ190D10
1EZ190D10/TR8 Hakkında
1EZ190D10/TR8, Microchip Technology tarafından üretilen 190V nominal gerilime sahip 1W güçlü Zener diyottur. DO-204AL (DO-41) axial paket türünde through-hole montajı destekleyen bu komponentin ±10% toleransı ile stabilize edilen Zener gerilimi vardır. 500 nA reverse leakage akımı ve 1.7 kΩ maksimum impedans değerleriyle yüksek geri gerilim uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 150°C arasında işletme sıcaklığına sahiptir. Yüksek voltaj devrelerinde aşırı gerilim koruması, voltaj regülasyonu ve sinyal kırpma uygulamalarında tercih edilir. Bileşen Obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 144.8 V
Impedance (Max) (Zzt) 1.7 kOhms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 1 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±10%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 190 V