1EZ130D/TR12
DIODE ZENER 130V 1W DO204AL
Seri / Aile Numarası
1EZ130D
1EZ130D/TR12 Hakkında
1EZ130D/TR12, Microchip Technology tarafından üretilen 130V nominal gerilimde bir Zener diyottur. 1W güç kapasitesine sahip olan bu komponent, yüksek gerilim stabilizasyon ve koruma uygulamalarında kullanılır. Through Hole montajı için tasarlanmış DO-204AL (DO-41) paketinde sunulan bu diyot, -65°C ile +150°C arasında çalışabilir. 500 nA ters sızıntı akımı ve ±20% toleransla karakterize edilen komponent, voltaj regülasyonu, sıkı gerilim sınırlaması ve yüksek gerilim devrelerinde koruma işlevini yerine getirir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 98.8 V
Impedance (Max) (Zzt) 910 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 1 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±20%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 130 V