1EZ130D5/TR12
DIODE ZENER 130V 1W DO204AL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
1EZ130D
1EZ130D5/TR12 Hakkında
1EZ130D5/TR12, Microchip Technology tarafından üretilen 130V nominal gerilimli tek zener diyottur. DO-204AL (DO-41) axial kasa ile sunulan bu bileşen, 1W güç kapasitesine sahiptir. 500 nA ters akım sızıntısı @ 98.8V ve maksimum 910 Ohm empedansı ile karakterize edilmiştir. -65°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bu diyot, voltaj regülasyonu, aşırı gerilim koruması ve devrelerin zener referans uygulamalarında kullanılır. ±5% tolerans ile sunulur. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kolay entegrasyon sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 98.8 V
Impedance (Max) (Zzt) 910 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 1 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 130 V