1EZ120D10E3/TR8
DIODE ZENER 120V 1W DO204AL
Seri / Aile Numarası
1EZ120D10E3
1EZ120D10E3/TR8 Hakkında
1EZ120D10E3/TR8, Microchip Technology tarafından üretilen 120V nominal değerinde tek bir Zener diyottur. DO-204AL (DO-41) axial paketinde gelen bu komponent, 1W güç kapasitesi ile çalışır. Maksimum 710 Ohm impedansa sahip olup, -65°C ile +150°C arasında işletim sıcaklığında çalışabilir. Gerilim düzenleme, koruma ve referans uygulamalarında kullanılan bu bileşen, Through Hole montajı için uygun olup ±10% tolerans ile üretilmiştir. Ters akım kaçağı 91.2V'ta 500 nA'dir. Parça güncel üretimde bulunmamaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 91.2 V
Impedance (Max) (Zzt) 710 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 1 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±10%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 120 V