1EZ100D/TR12
DIODE ZENER 100V 1W DO204AL
Seri / Aile Numarası
1EZ100D
1EZ100D/TR12 Hakkında
1EZ100D/TR12, Microchip Technology tarafından üretilen 100V nominal değerine sahip 1W güç kapasitesi ile çalışan bir tekil Zener diyottur. Through-hole montaj tipi DO-204AL (DO-41) paketinde sunulan bu bileşen, voltaj regülasyonu, koruma devrelerinde ve referans gerilimi uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans aralığında 100V Zener gerilimi sağlar. -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Forward voltaj 1.2V (200mA'de) olarak belirtilmiştir. Bu bileşen artık ürün statüsündedir.
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 1 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±20%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 100 V