19TQ015STR
DIODE SCHOTTKY 15V D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
19TQ015
19TQ015STR Hakkında
19TQ015STR, SMC Diode Solutions tarafından üretilen 15V Schottky doğrultucu diyottur. TO-263-3 (D²Pak) yüzey montaj paketi ile sunulan bu bileşen, düşük ileri voltaj düşüşü ve hızlı anahtarlama özelliği ile güç kaynakları, sürücü devreleri ve RF uygulamalarında kullanılır. 19A'ye kadar akım taşıyabilen ve 360mV ileri voltaj düşüşüne sahip olan diyot, -55°C ile 100°C arasında çalışır. 500ns'den daha az iyileşme zamanı ile yüksek frekanslı uygulamalarda tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 2500pF @ 5V, 1MHz
Current - Reverse Leakage @ Vr 10.5 mA @ 15 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 100°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D2PAK
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 15 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 360 mV @ 19 A